T. H. Baker Silver 20 Inch Square 4.8mm Belcher Chain SDMC-480-AG-20
Visit the T. H. Baker store
Delivery
Fast & Free Delivery *
Rackhams Guarantee
Sold by T.H. BakerBacked by the Rackhams Guarantee
Information
UK Customer Support
Information
Rated Excellent by Customers on Google
This classic silver belcher chain is a timeless piece of jewellery that can be dressed up or down. The chain is made of high-quality sterling silver and features a square-shaped design with a width of 4. 8mm. It measures 20 inches in length, making it perfect for everyday wear.
Item Code: SDMC-480-AG-20
Product Specifications
Product Type - Necklace
Necklace Style - Chain
Necklace Size - 20inch