THOMAS SABO Silver Cubic Zirconia Infinity Bracelet A2003-051-14-L19V
Visit the Thomas Sabo store
Delivery
Fast & Free Delivery *
Rackhams Guarantee
Sold by T.H. BakerBacked by the Rackhams Guarantee
Information
UK Customer Support
Information
Rated Excellent by Customers on Google
Key features
  • Bracelet from the THOMAS SABO Charming Collection
  • Made from sterling silver
  • Infinity pendant design
  • Pavé-set cubic zirconia stones
  • Adjustable bracelet
Dimensions
  • Height: approx. 1.30cm (0.51 inch)
  • Width: approx. 0.40cm (0.16 inch)
  • Thickness: approx. 0.10cm (0.04 inch)